Aktualizované informace ke koronaviru: Schopnost dodávek materiálu zajištěna

27.03.2020

Aktualizované informace ke koronaviru: Schopnost dodávek materiálu zajištěna

Narůstající šíření nového koronaviru udržuje svět již několik týdnů v napětí. Drastická opatření přijatá naší vládou i vládami okolních zemí vedla k omezením v oblasti sociálního života a hospodářství. Společnost MC-Bauchemie učinila již dříve opatření, aby chránila zdraví svých pracovníků a jejich rodin a také zákazníků a obchodních partnerů, a aby zajistila výrobu a také schopnost podniku dodávat.

 

Naše firma respektuje zákonná nařízení vlády a také doporučení zdravotnických úřadů a učinila vedle rozsáhlých hygienických pokynů a pokynů pro chování další podniková opatření:

  • Veškeré akce společnosti MC s externími účastníky byly až do dalšího rozhodnutí odřeknuty. Budeme Vás včas informovat o tom, zda a kdy budou tyto akce dodatečně uskutečněny. 
  • Externí a interní termíny se uskutečňují téměř výhradně telefonicky nebo prostřednictvím videotelefonů, služební cesty jsou omezeny na minimum. U termínů, které se musí uskutečnit osobně, dodržujeme přísná hygienická pravidla a pravidla chování a dokumentujeme každého návštěvníka.
  • Byla zavedena omezení návštěv pro externí osoby v našich firemních areálech.
  • Rozšířila se úprava způsobu práce z domova Home-Office, a byly zavedeny nové modely směn a práce ve výrobě, logistice a administrativě, aby byla poskytnuta omezení kontaktů, a aby byla zajištěna výroba a schopnost dodávat.

 


Žádná omezení pro Vás

Péče o naše zákazníky, partnery a dodavatele je zajištěna a naše týmy jsou Vám nadále k dispozici.

Naše služba zákazníkům ráda poskytne rady a podpoří naše zákazníky a partnery telefonicky, prostřednictvím e-mailu nebo videotelefonu, naše kanceláře jsou obsazené a naše výroba a logistika běží.

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete podporu přímo na místě, tak se prosím obraťte přímo na Vaši kontaktní osobu, která s Vámi jistě najde nějaké řešení pro Vaše otázky. 

 

V těchto pohnutých dobách učiníme vše pro to, abychom na jedné straně působili proti šíření koronaviru a chránili zdraví našich pracovníků, zákazníků a partnerů, a na druhé straně abychom Vás i nadále podpořili s našimi produkty a našim obvyklým excelentním servisem.

 

Dávejte na sebe pozor a zůstaňte zdraví!  

 

Je zajištěna podpora našich zákazníků, partnerů a dodavatelů a naše týmy jsou vám stále k dispozici.
Je zajištěna podpora našich zákazníků, partnerů a dodavatelů a naše týmy jsou vám stále k dispozici.
© MC-Bauchemie 2024
abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123