Výzvy & řešení

Jedním z nejdůležitějších cílů pro každého výrobce betonového zboží je vysoká výkonnost při výrobě bez újmy kvality. Betonové zboží jsou převážně vyráběny ze zavlhlého betonu.  V důsledku velmi nízkého obsahu vody je samozřejmě těžké tyto výrobky zhutnit. Zvláštní výzvou je přitom optimalizace pevnosti za syrova, která zajišťuje rychlý a hospodárný výrobní proces. Kromě toho je bezvadný vzhled obzvlášť u barevných betonového zboží velmi důležitý. Aby mohla být dosažena excelentní brilance barev, musí se efektivně snížit nežádoucí vykvétání. S našimi přísadami pro zlepšení zhutnění a hydrofobizace Vás podpoříme při výrobě betonového zboží v nejvyšší kvalitě a přispějeme k vysoké hospodárnosti.

OPTIMÁLNÍ ZPRACOVÁNÍ A ZHUTNĚNÍ

Concrete Goods
Concrete Goods
Concrete Goods
Pomocné přísady pro zpracování a zhutnění pro vysoce kvalitní betonové zboží

Nabízíme výrobcům betonového zboží multifunkční přísady, které jsou upraveny podle jejich požadavků ve výrobě betonového zboží, s jejichž pomocí mohou vyrábět vysoce kvalitní výrobky. Naše přísady vytváří mazací efekt mezi ocelovou formou a betonem, který přispívá ke zvýšení kvality povrchů.

ZINTENZIVNĚNÍ BAREV A SNÍŽENÍ VYKVÉTÁNÍ

Hydrofobizace pro bezvadný vzhled

Naše kvalitní přísady do betonového zboží spojují dobré vlastnosti při zpracování s hydrofobizujícím účinkem. Díky tomu dosáhnete snížení vykvétání a zušlechtíte vzhled Vašich barevných betonového zboží.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123