ZLEPŠOVÁNÍ BETONU

Dáváme výrobcům transportbetonu, prefabrikovaných dílů z betonu a betonového zboží do ruky kvalitní a spolehlivé produkty, a otvíráme architektům a projektantům na celém světě nové možnosti pro náročný a hospodárný způsob stavění. Tím jím pomáháme, aby beton zlepšili v každém ohledu.

Vytváření nových perspektiv

 S našimi moderními a pro příslušnou aplikaci na míru střiženými systémy produktů se staráme o to, aby kvalita a výroba betonu a výrobků z betonu byla zlepšena a také a by bylo zjednodušeno jejich zpracování a byla zjednodušena dodatečná úprava.

Ať jste činní kdekoliv v průmyslu výroby a zpracování betonu, na kompetenci našich odborných poradců v oblasti betonu se můžete spolehnout. S veškerou péčí se starají o Vaše individuální přání a zajišťují, aby Váš projekt se stal v každém ohledu úspěchem.

Rozsáhlá paleta produktů pro výrobu betonu

Je jedno zda jde o počáteční pevnost, konečnou pevnost, těsnost, odolnost, kvalitu povrchu nebo zpracování – s našimi přísadami se dá cíleně dosáhnout kterákoliv význačná technická vlastnost betonu. Naše prostředky pro ošetřování povrchů chrání čerstvý beton před vysycháním. Naše separační prostředky se starají o to, aby se beton optimálně oddělil od bednění, a aby byly docíleny kvalitní povrchy betonu. A pro ten případ, že během přepravy na stavbu nebo přímo na místě na stavbě nastanou poškození, nabízíme obsáhlý program kosmetiky betonu, se kterým je možné tato poškození dodatečně odstranit, a bude tak vytvořen bezvadný vnější vzhled.

Oblasti odbornosti

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123