Právě vyšlo poslední číslo časopisu MC aktiv roku 2022

30.01.2023

Ve třetím čísle roku 2022 našeho firemního časopisu MC aktiv se zaměříme na urychlovače tuhnutí MC FastKick, které přinášejí četné výhody v oblasti prefabrikátů, v zimním stavitelství a také ve výrobě transportbetonu. Náš časopis MC aktiv navíc nabízí mix zajímavých a inspirativních zpráv o inovacích, projektech a také o interních změnách a dění v samotné společnosti MC.

Nové číslo časopisu MC aktiv 3/2022 s TOP TÉMATEM Rychle, rychleji, MC-FastKick - výkop pro beton

HLAVNÍ TÉMA: Rychle, rychleji, MC-Fastkick – Kick (výkop) pro beton

HLAVNÍ TÉMA v tomto čísle pojednává o urychlovačích tuhnutí MC-FastKick, které nabízejí mnoho výhod jak v oblasti prefabrikátů, tak v zimním stavitelství i ve výrobě transportbetonu. Dekarbonizace výrobního procesu a drasticky zvýšené náklady na suroviny a energie staví výrobce betonu pod stále větší tlak. S urychlovači tuhnutí MC-FastKick ušetříte nejen náklady, ale i čas při výrobě – a také přispějete k ochraně klimatu.

BIG PICTURE: Velký slavnostní akt pro 80 jubilantů

Naše aktuální rubrika BIG PICTURE ukazuje přibližně 80 zaměstnanců, kteří v letech 2020 až 2022 oslavili své 10., 25. a 40. výročí v MC. Vedení MC-Bauchemie pozvalo jubilanty na velký ceremoniál do divadla GOP Varieté v Essenu. Kompletní tiskovou zprávu naleznete zde.

INOVACE & ISPIRACE v MC

I v tomto čísle představujeme nejnovější inovace ze světa produktů MC. Tentokrát se jedná o novou maltu na pitnou vodu typu 1 MC-RIM PW 111, nový ekologický separační prostředek na beton Ortolan Extra 795 a omítka pro regulaci vnitřního klima Elegant MRP.

V naší rubrice INSPIRACE vám ukážeme, co umí malta MC-RockMortar. Pomocí modelovací a sochařské malty od MC-Bauchemie lze vytvořit fantasticky krásné krajiny se skalami, zdmi, stromy, exotickými budovami a chrámy, které vypadají klamně skutečné.

BEST PRACTICE: Projekty, projekty, projekty

V rubrice BEST PRACTICE opět nabízíme velký výběr zajímavých projektů, ve kterých naše produkty významně přispěly k úspěchu opravných a stavebních opatření. V tomto čísle mezi ně patří např. : mezinárodní letiště Kuala Lumpur 2, zastoupení automobilky Toyota ve Vietnamu, projekt Mandarin Oriental v Tel Avivu nebo nový ochranný systém pláště komína v Krompachách na Slovensku.

TRVALOST

MC se opět zúčastnila ekoauditu EMAS podle evropských norem environmentálním posuzovatelem EMAS a byla také certifikována podle ISO 14001. Nové ekologické prohlášení naleznete zde.

Navíc v sekci UDRŽITELNOST představujeme beton EFC (Earth Friendly Concrete), který vyvinula firma WAGNERS v Austrálii a MC-Bauchemie.

Jako obvykle uzavíráme naše vydání interními tématy a osobními údaji o našich zaměstnancích.

Vzbudili jsme Váš zájem?

>> Zde klikněte pro aktuální PDF verzi našeho časopisu MC aktiv ...

Chcete se přihlásit k pravidelnému odběru časopisu?

Pak klikněte zde