Urychlovač pro vysoce odolné průmyslové podlahy

15.05.2023

Ať už se jedná o čištění horkou párou, prudké změny teplot nebo agresivní chemikálie – průmyslové podlahy jsou v každodenní praxi vystaveny různým namáháním. Průmyslový podlahový systém MC-DUR PowerCoat od MC-Bauchemie bez problémů odolává tomuto velkému zatížení. S MC-DUR PowerCoat Cat byl nyní vyvinut nový produkt, který výrazně urychluje vytvrzování PU/minerální hybridní podlahové krytiny.

Přídavek urychlovače MC-DUR PowerCoat Cat zajišťuje, že čerstvě položená průmyslová podlaha tvrdne výrazně rychleji. Efekt, který může být nezbytný zejména při nízkých okolních teplotách pro rychlé uvedení oblastí do provozu.
Přídavek urychlovače MC-DUR PowerCoat Cat zajišťuje, že čerstvě položená průmyslová podlaha tvrdne výrazně rychleji. Efekt, který může být nezbytný zejména při nízkých okolních teplotách pro rychlé uvedení oblastí do provozu.
© MC-Bauchemie 2024

Průmyslové podlahy jsou vystaveny četným extrémním zátěžím, které se mohou vyskytovat i v kombinaci. Konvenční speciální podlahy zde dosahují svých limitů, protože jejich výhody jsou často omezeny pouze na jednu výkonnostní oblast. MC-DUR PowerCoat od MC zde nabízí řešení: PU/minerální hybridní podlahový systém odolává velkému množství extrémních zátěží, protože je extrémně odolný vůči chemickému, mechanickému i tepelnému namáhání zároveň. Bez ohledu na to, zda se jedná o pivovar, zpracování masa, výrobu cukrovinek nebo mycí provoz – produkty řady MC-DUR PowerCoat nacházejí uplatnění v nejrůznějších oblastech.

Urychlení pomocí MC-DUR PowerCoat Cat

MC nyní rozšířilo systém o MC-DUR PowerCoat Cat. V kombinaci s produkty MC-DUR PowerCoat 200, 240 nebo 280 zajišťuje urychlovač rychlejší vytvrzení průmyslových podlah, zejména při nízkých teplotách. To umožňuje rychlé uvedení opravených ploch do provozu. Podlaha je pochozí nebo přepracovaná již po pěti hodinách a voda již není problém po pouhých dvanácti hodinách Výkon PU/minerální hybridní podlahy je plně zachován.

Tak to jde

Po dvouminutovém míchání směsi se urychlovač přidá do systémů řady MC-DUR PowerCoat a směs se další minutu homogenizuje. Dávkování MC-DUR PowerCoat Cat závisí na teplotě zpracování. Čím nižší je teplota, tím více urychlovače se přidává. Tímto způsobem lze v krátké době položit extrémně robustní a odolnou podlahovou krytinu.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123