Nová těsnící páska pro bezpečné napojení okenních prvků v oblasti soklů

19.01.2022

S MC-FastTape FD uvedla MC-Bauchemie na trh novou těsnicí pásku, kterou lze použít k bezpečnému připojení okenních prvků v oblasti soklů a zajistit tak dokonalé zaizolování těchto prvků. V kombinaci s hydroizolačními stěrkami Nafuflex a MC-Proof společnosti MC-Bauchemie nabízí tato nová těsnící páska prověřenou bezpečnost pro projektanty a zpracovatele.

 

Napojení okenních prvků umístěných v oblasti soklů často představuje problém pro projektanty a prováděcí firmy. Pokud napojení na hydroizolaci soklu není důsledné a nepřerušované, nemůže izolační systém plně plnit svou funkci. S MC-FastTape FD uvedla MC-Bauchemie na trh trvale elastickou, samolepicí a rychle použitelnou těsnicí pásku, která umožňuje spolehlivé napojení okenních prvků v soklové části budov a tím bezpečné zaizolování stavby.Ověřená bezpečnost

Zvláštnost: Zkoušky proběhly v systému s izolačními stěrkami Nafuflex a MC-Proof společnosti MC-Bauchemie a poskytují tak uživatelům a stavebníkům ještě více testované bezpečnosti v kritické oblasti izolace soklů. Ve skladbě systému s izolacemi Nafuflex a MC-Proof tak MC-FastTape FD splňuje důležité zkušební normy pro okenní prvky ČSN EN 1026 a ČSN EN 1027 a páska byla testována jako nepropustná pro vzduch a nepropustná pro nárazový déšť. Třívrstvá těsnící páska je voděodolná, ale díky difuznímu pásku je otevřená difuzi vodních par a je tedy vhodná i pro použití v montovaných dřevostavbách. Těsnicí páska přilne ke všem běžným stavebním podkladům a lze ji rychle a snadno zpracovat. Těsnicí páska je poté zapuštěna do stěrkové izolace soklu. Speciální flísová laminace zajišťuje přilnavost mezi těsnící vrstvou a izolací soklu.

 

Vaše kontaktní osoba:

Ing. Tomáš Plicka, obchodní ředitel

Pro napojení okenních prvků v oblasti soklů nabízí trvale elastická, samolepicí a rychle aplikovatelná těsnicí páska MC-FastTape FD společnosti MC-Bauchemie ověřenou bezpečnost.
Pro napojení okenních prvků v oblasti soklů nabízí trvale elastická, samolepicí a rychle aplikovatelná těsnicí páska MC-FastTape FD společnosti MC-Bauchemie ověřenou bezpečnost.
© MC-Bauchemie 2024
abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123